Propozycja ze strony :     https://www.kulczykfoundation.org.pl/

Zamknięta siłownia i plac zabaw!

 

Szanowni Rodzice,

W czasie zdalnego nauczania, możecie skorzystać z wielu możliwości zorganizowania wolnego czasu dla swoich dzieci.

Na stronie świetlicy szkolnej znajdują się propozycje różnorodnych form aktywności dla dzieci. Zapraszamy do skorzystania: Świetlica

 

Link do strony : https://www.informatorbrzeski.pl/informator-brzeski-pomaga-absolwentom-szkol-podstawowych-w-wyborze-szkoly

 Szczegóły na stronie:  https://badzkumplem.cartoonnetwork.pl/

https://badzkumplem.cartoonnetwork.pl/#/zobacz-film

https://badzkumplem.cartoonnetwork.pl/#/quizy

Program "Dzieci uczą rodziców"
 

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=HxbYRBAKs7U

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
 
Od 12 do 25 marca br. zajęcia w naszej szkole zostają zawieszone. Prosimy  Rodziców, aby pozostawili swoje dzieci w domu i śledzili informacje przekazywane przez e-dziennik.

 

 

 

 

Dokumenty potrzebne do rekrutacji można pobrać pod adresem:

www.szkola.mokrzyska.pl/index.php/rodzice/rekrutacja